מי אנחנו.

מדדים הנה חברת אבחון ויעוץ ארגוני יישומי פרטית.

החברה הוקמה ע"י אסף שמן, והיא אוצרת בתוכה כ 25 שנות ניסיון בתחום  ניהול המכירות והסחר,בניית אסטרטגיה יישומית, פיתוח ארגוני ומערכות BI.

 מטרתנו :

 לאפשר לכל לקוח שלנו לצמוח ולבסס את ניהול הארגון שלו באמצעות הבנה, ידע ומידע אמין .

אסף שמן, יליד 1971, :
 תואר שני בפילוסופיה מהאוניברסיטה הפתוחה, תואר שני נוסף במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני.

למה אנחנו.

כי אנחנו מבינים הן את הצורך בשינוי והן את החשש ממנו. אנחנו מבינים שיעוץ ארגוני הנו תחום דיסקרטי ורגיש של אבחון והטמעת שינויים.

כי אנחנו לא נסתפק במצגת ודוחות. אנו נצעד אתכם ולצידכם לאורך כל הדרך. אנו נחלוק אתכם את ניסיוננו הרב באבחון ובבניה מחדש, ונלמד יחד כיצד להטמיע פרקטיקות שינוי, מדידה ויישום. לפיכך, בחרנו ביחס אישי ובגורם אנושי קבוע שיוכל ללוות אותך בזמינות גבוהה ולאורך זמן.

כי מה שלא ניתן למדוד גם לא ניתן לנהל!. אצלנו אין "אולי" ואין "בערך". הייעוץ שלנו מתבסס על עובדות, ומתחקר את הנתונים השוטפים של הארגון .

אנו מבינים את חשיבות היתרון היחסי. אנו מבינים שאם אתה לא גדול וחזק כמו פיל, לפחות תהיה זריז וגמיש כמו איילה. במילים אחרות, אנו מבינים שלא משנה האם אתה גדול או קטן, משנה האם  ? ועד כמה ? הארגון שלך רלוונטי לסביבה בה הוא פועל.

כי בחרנו בשיטת ליווי והטמעה המשלבת ניסיון רב לצד הסמכה אקדמית. אנו מתחייבים כי הייעוץ מטעמנו יתבצע תמיד ע"י יועץ שהנו הן בעל ניסיון, והן בעל הכשרה אקדמית רלוונטית של תואר שני מאוניברסיטה ישראלית מוכרת.

אמנם בסוף, אבל אולי הכי חשוב, אנו מבינים שאת המטרה קובעת ההנהלה, אך רק העובדים יכולים להביא אותה לשם.